خدمات

برای تعمیر، ساخت و خرید ریموت پارکینگ می توانید با کلید سازی تهرانی تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان متخصصین ما با حضور در محل به کمک شما بیایند. متخصصین کلید سازی تهرانی قادرند تا از روی ریموت پارکینگ شما در صورت نیاز برایتان کپی کنند. یا حتی اگر به صورت اتفاقی کد ریموتتان را پاک کرده اید ما میتوانیم آن را برایتان بازیابی کنیم.

کلید سازی شبانه روزی تهرانی آماده است تا در زمان از شبانه روز به شما خدمت رسانی کند. در صورتی که ریمون کنترل شما دچار مشکل شد کافی است با ما تماس بگیرید.

یکی از خدمات اصلی کلیدسازی شبانه روزی تهرانی، باز کردن قفل فرمان و پدال می باشد. صاحبان خودرو برای امنیت خودرو از راه کارهای مختلفی مانند قفل فرمان و قفل پدال استفاده می کنند. زمانی که از این وسایل امنیتی استفاده می کنید ممکن به مشکلاتی نظیر گم کردن کلید، گیر کردن کلید در قفل، فرسوده شدن و… برخورد کنید. در این صورت بهتر است خودتان هیچ اقدامی نکنید و این کار را به یک فرد دارای تخصص در این زمینه بسپارید.

با تماس با کلید سازی تهرانی متخصصان ما در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

کلید سازی شبانه روزی تهرانی مفتخر است که یکی از ارائه دهندگان سرویس ساخت سوییچ کد دار در غرب تهران، شمیرانات و شمال شرق است. اگر سوییچ شما به هر دلیلی به مشکل خورده و کار نمی کند یا آن را گم کرده اید، حل مشکلتان را به ما واگذار کنید تا در کمترین زمان مشکل بوجود آمده رفع شود. 

دقت داشته باشید، در زمانی که سوپیج کد دار خودرو خود را فراموش یا گم کرده اید هرگز با سویچ های معمولی اقدام به باز کردن درب خودرو نکنید زیرا می تواند عواقب هزینه ساز زیادی برای شما به دنبال داشته باشد.

اگر سوییچتان در خودرو جا مانده، اگر سوییچ خود را گم کرده اید، اگر سوییچتان داخل قفل شکسته دیگر نیاز نیست نگران حل شدن مشکلتان باشید. کلید سازی شبانه روزی تهرانی مفتخر است که با داشتن متخصصان به روز و زبده به راحتی میتواند مشکل شما را در هر ساعتی از شبانه روز حل کند.

از دیگر خدمات کلیدسازی شبانه روزی تهرانی باز کردن انواع درب های معمولی و ضد سرقت است. همانطور که میدانید درب های ضد سرقت دارای قفلهای متعدد با ضریب امنیت بالا هستند. ما تضمین می کنید بدون آسیب زدن به درب قفل شما را در کمترین زمان قفل شما باز و تعویض میگردد.

بر اثر گذشت زمان قفل ها و کلیدها قدیمی، فرسوده و زنگ زده می شوند، امکان شکستن آنها بالا می رود. علاوه بر این مشکلات ممکن است بر اثر برخی اشتباهات مانند کلید اشتباهی در قفل کردن و یا گم کردن کلید نیاز به تعویض مغزی و قفل باشد. در این زمان بهتر است کاری نکنید که صدمه بیشتری به قفل و در وارد کنید. بلکه با یک تماس با کلیدسازی شبنه روزی تهرانی یکی از متخصصین ما به محل شما اعزام می گردد و در کمترین زمان مشکل شما رفع می شود.